Xiaomi BW300 dış mekan kamerasını piyasaya sürüldü, şimdi hırsızlar düşünsün

Xiaomi’nin yeni BW300 dış mekan güvenlik kamerası, dünya genelinde satışa sunuldu. Dış mekan kullanımına uygun olarak tasarlanan bu yeni cihaz, şarj edilebilir bir bataryaya sahip ve iki yönlü sesli iletişim imkanı sunuyor.

Xiaomi BW300 Dış Mekan Kamerası, elektronik bileşenlerini su ve tozdan koruyan IP67 sertifikalı bir muhafazaya sahip. Güvenlik kamerasının batarya kapasitesi 4.900mAh ve bu, günde 10 defadan fazla tetiklenmezse 180 güne kadar kesintisiz kullanım sağlıyor. Kameranın ayrıca 5W gücünde opsiyonel bir güneş paneli bulunuyor, bu da cihaz için sınırsız pil ömrü sağlıyor. Kablolu bağlantıyı tercih etmeyen bu kamera, çeşitli noktalara kolayca yerleştirilebiliyor.

Xiaomi BW300 dış mekan kamerasınıpiyasaya sürüldü, şimdi hırsızlar düşünsün

Kamera, 3MP çözünürlüğe sahip olup 130 derece görüş açısı sağlıyor. Lens, ideal olmayan çevre koşullarında bile yüksek kaliteli görüntüler sunuyor. Işık görüş yetenekleri sayesinde hem kızılötesi LED’lerle hem de görünür aralıkta çalışan normal LED’lerle kullanılabiliyor. IR LED’ler veya normal LED’lerle çalışırken, renkli kayıtlar elde edilebiliyor.

Xiaomi BW300 Dış Mekan Güvenlik Kamerası, iki yönlü sesli iletişimi başarıyla sağlıyor ve akıllı ev ekosistemine sorunsuz bir şekilde entegre edilebiliyor. Xiaomi BW300 dış mekan güvenlik kamerasının piyasaya çıkış tarihi henüz açıklanmadı, ancak Gshopper’da listelenmesi ve sertifikasının ortaya çıkması, lansmanın yakında olacağını gösteriyor.

Fiyatlandırma açısından, Xiaomi BW300 Dış Mekan Kamerası Gshopper’da 65$’dan satışa sunulmuş durumda. Bunun resmi bir Xiaomi mağazası olmadığını ve Xiaomi’nin BW300’ü dünya genelinde resmi olarak satıp satmayacağının henüz netleşmediğini belirtmekte fayda var.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir